Vekic D. – Sabalenka A.: Sabalenka A. -5,5 kalliskivid

veebruar 20, 2024
23 Vaated

Meie vihje: Vekic D. – Sabalenka A.: Sabalenka A. -5,5 gems

20.02.2024 09:15

Aryna Sabalenka naaseb esimest korda pärast Austraalia lahtiseid, kus ta võitis paar nädalat tagasi oma karjääri teise Grand Slami tiitli, väljakule. Ta sisuliselt sööstis tiitlini, võites kõik oma seitse matši ilma setti kaotamata.

Oma tagasitulekuks valis ta turniiri Dubais, kus tema senine parim tulemus on kolm korda veerandfinaali jõudmine. Seda tahaks ta tänavu murda ning avamängus ootab teda ees suhteliselt lihtne vastane horvaatlanna Donna Vekić, keda ta on võitnud viis korda.

27-aastane Vekic avas turniiri Dubais avaringis (kus Sabalenka oli bye), alistades kahes setis hiinlanna Xin-Yu Wangi. See on aga veidi teistsuguse tasemega vastane kui maailma teine number kaks ja Grand Slami meister Sabalenka.

Millele panustada:

Sabalenka on selles mängus selge favoriit. Eelmisel aastal võitis ta Melbourne’i betoonplatsil horvaatlanna kahes setis 6:3, 6:2. Dubais jätkab ta seda tulemust ja võidab vähemalt kuue geimiga.