Tõusud ja mõõnad


 • Lai ja mitmekesine spordikihlvedude ja kasiinomängude valik
 • Konkurentsivõimelised määrad ja kõrged määrapiirangud
 • Atraktiivsed boonused ja kampaaniad uutele ja tavapärastele mängijatele
 • Kiired ja turvalised makseviisid, sealhulgas krüptovaluutad
 • Professionaalne ja mitmekeelne klienditeenindus
 • Curacao litsents
 • Otseülekanne puudub
 • Kõrged boonuse käibe nõuded
 • Mõned kasiinomängud ei ole mõnes riigis saadaval
 • Ebaselge tagasimakse- ja tühistamispoliitika
3/5
Tervitusboonus 100€
Registreerimine

Ülevaade


 • Veebileht:
  www.betwinner.com
 • Sihtpiirkond:
  Rahvusvaheline
 • Maksevõimalused:
  Bitcoin, Jeton, MasterCard, Neteller, paysafecard, Skrill, Visa...
 • Omanik:
  Prevailer B.V.

Betwinner

Betwinner on kaasaegne ja dünaamiline kihlveokontor, mis pakub laia valikut spordikihlvedusid ja kasiinomänge. 2018. aastal asutatud Betwinner on kiiresti saavutanud populaarsuse ja usalduse mängijate seas üle kogu maailma.

Selles ülevaates vaatame lähemalt selle plusse ja miinuseid ning seda, kas see on väärt valik igale online-hasartmängude harrastajale.

Spordi pakkumine ja koefitsiendid

Betwinner-sport-300x132 (1)Betwinner eristub konkurentidest oma rikkaliku ja mitmekesise spordipakkumisega. Selle kihlveokontori veebisaidil on võimalik panustada enam kui 40 spordialale, sealhulgas jalgpallile, tennisele, korvpallile, kriketile, e-spordile ja paljudele teistele spordialadele.

Betwinner ei piirdu siiski kõige populaarsemate spordialadega, vaid pakub panuseid ka vähemtuntud või eksootilistele spordialadele, nagu näiteks male, koerajooks, loteriid ja poliitika.

Betwinner ei paku mitte ainult laia valikut spordialasid, vaid ka põhjalikku katvust üksikute sündmuste kohta. Iga mängu kohta võib leida sadu turge, millele panustada, sealhulgas mängueelsed ja live-panused, eripanused, kombineeritud panused ja süsteemipanused. Betwinner pakub ka cash-out võimalust, mis võimaldab meil panust enne mängu lõppu sulgeda ja kindlustada osa võidust või piirata kahjumit.

Mis puutub koefitsientide kvaliteeti, siis ka Betwinner ei valmista pettumust. See kihlveokontor pakub konkurentsivõimelisi koefitsiente, eriti jalgpalli puhul, nii mängu võitjale kui ka Aasia turgudele. Mängijate keskmine tootluse protsent on umbes 97%, mis on palju kõrgem kui paljudel teistel kihlvedude vahendajatel. Betwinner võimaldab ka kõrgeid panuseid, mis võib olla atraktiivne suure eelarvega mängijatele.

Online-kasiino ja live-mängud

Betwinner-casino-300x132Betwinner ei unusta ka kasiinomängude fänne. Online-kasiino sektsioonis on suur valik teenindusautomaate, lauamänge, jackpotmänge ja palju muud. Betwinner teeb koostööd enam kui 60 tuntud tarkvara pakkujaga, nagu NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Pragmatic Play ja paljud teised.

Seega võime arvestada kvaliteetsete mängude, huvitavate teemade, atraktiivse graafika ja suurte võitudega. Betwinner pakub ka laia valikut live-mänge, kus saame tunda tõelise kasiino atmosfääri. Saame mängida selliseid klassikuid nagu blackjack, rulett, baccarat, craps või erinevad pokkeri variandid.

Samuti saame proovida oma õnne ainulaadsetes mängudes nagu bingo, keno, loteriid või live-üritustel põhinevates telemängudes. Kõiki live-mänge viivad läbi professionaalsed diilerid, kellega saame suhelda chat’i kaudu.

Boonused ja kampaaniad

Betwinner soovib meelitada ja hoida mängijaid, pakkudes atraktiivseid boonuseid ja kampaaniaid. Alustamiseks saab iga uus mängija kasu tervitusboonusest, mis seisneb esimese sissemakse kahekordistamises kuni 100 € ulatuses.

Boonuse saamiseks tuleb lihtsalt registreeruda kihlveokontori veebilehel, teha sissemakse ja võtta boonuspakkumine vastu. Boonus tuleb panustada viis korda akumulaatorpanustele, kus on vähemalt kolm sündmust, millest igaühe koefitsient on vähemalt 1,40. Betwinner ei unusta ka tavamängijaid, pakkudes neile mitmeid teisi kampaaniaid. Mõned neist on järgmised:

 • Loser Series boonus – kui kaotad 20 korda järjest, saad boonust 100 kuni 500 eurot, sõltuvalt panusest.
 • Päeva akumulaator – iga päev valib Betwinner välja mitu akumulaatorpanust kõige populaarsematest sündmustest. Kui võidad ühe neist, saad 10% suurema koefitsiendi.
 • Usalduspanus – kui teie kontol ei ole piisavalt raha, saate teha usalduspanuse, mis võimaldab teil panustada valitud sündmusele. Kui võidate, saate nii võidu kui ka panuse summa.
 • Kolmapäev – kahekordistage oma sissemakse – kui teete sissemakse kolmapäeval, saate 100% boonuse kuni 100 €. Selle pakkumise kasutamiseks peate osalema Lucky Friday kampaanias ja panustama boonuse.
 • LuckyFriday – kui teed reedel sissemakse, saad 100% boonuse kuni 100 €. Boonus tuleb panustada 3 korda akumulaatorpanustele, kus on vähemalt kolm sündmust, millest igaühe koefitsient on vähemalt 1,40.

Betwinner pakub ka lojaalsusprogrammi, mille raames kogutakse punkte iga kasiinos tehtud panuse või mängu eest. Neid punkte saab seejärel Betwinneri kaupluses tasuta panuste, tasuta keerutuste, rahaliste boonuste või ukseauhindade vastu vahetada.

Makseviisid ja klienditeenindus

Betwinner aktsepteerib mitmeid makseviise, sealhulgas krediit- ja deebetkaarte, e-rahakotte, krüptovaluutasid, pangaülekandeid ja muud. Minimaalne sissemakse summa on 1 € ja minimaalne väljamakse summa on 1,5 €.

Betwinner-pay-300x132

Betwinner ei võta mingeid tehingutasusid ja töötlemisaeg on tavaliselt väga kiire. Sõltuvalt makseviisist võib raha laekuda minutite või tundide jooksul. Kui meil on küsimusi või probleeme, saame võtta ühendust Betwinneri klienditeenindusega, mis on saadaval 24/7.

Me saame seda teha live-chati, e-posti või telefoni teel. Klienditeenindus on sõbralik, asjatundlik ja abivalmis ning toetab mitut keelt. Samuti saame kasutada KKK jaotist, mis annab vastuseid sageli esitatavatele küsimustele.

Eelised ja puudused kihlveokontori Betwinner puhul

Meie ülevaate kokkuvõtteks on siinkohal toodud peamised Betwinner kihlveokontori eelised ja puudused.

Eelised:

 • Lai ja mitmekesine spordikihlvedude ja kasiinomängude valik. Betwinner pakub rohkem kui 40 spordiala, millele panustada, sealhulgas mitte ainult kõige populaarsemaid spordialasid, vaid ka vähem tuntud või eksootilisi spordialasid. Iga mängu kohta leiame sadu turge, millele panustada, sealhulgas mängueelsed ja live-panused, eripanused, kombineeritud panused ja süsteemipanused. Online-kasiino sektsioonis leiame tohutu valiku teenindusautomaate, lauamänge, jackpotmänge ja muud, mis pärinevad enam kui 60 mainekalt tarkvarapakkujalt. Live-mängude sektsioonis saame mängida selliseid klassikuid nagu blackjack, rulett, baccarat, craps või erinevad pokkeri variandid, aga ka unikaalseid mänge nagu bingo, keno, loteriid või otseülekannetel põhinevad telemängud.
 • Konkurentsivõimelised koefitsiendid ja kõrged panustamislimiidid. Betwinner pakub konkurentsivõimelisi koefitsiente, eriti jalgpalli puhul, nii mängu võitjale kui ka Aasia turgudele. Mängijate keskmine tootluse protsent on umbes 97%, mis on palju kõrgem kui paljudel teistel kihlvedude vahendajatel. Betwinner lubab ka kõrgeid panuseid, mis võib olla atraktiivne suure eelarvega mängijatele. Samuti ei piira kihlveokontor mängijaid, kes saavutavad suuri võite või panustavad sageli.
 • Atraktiivsed boonused ja kampaaniad uutele ja regulaarsetele mängijatele. Betwinner soovib meelitada ja hoida mängijaid, pakkudes atraktiivseid boonuseid ja kampaaniaid. Alustuseks saab iga uus mängija kasu tervitusboonusest, mis seisneb esimese sissemakse kahekordistamises kuni 100 euroni. Betwinner ei unusta ka tavamängijaid, pakkudes neile mitmeid teisi kampaaniaid, nagu näiteks kaotusseeria boonus, päeva akumulaator, usalduspanus, kolmapäev – kahekordistage oma deposiit, õnnelik reede ja palju muud. Betwinner pakub ka lojaalsusprogrammi, mille raames kogud iga kasiinos mängitud panuse või mängu eest punkte, mida saab siis Betwinneri poes tasuta panuste, tasuta keerutuste, rahaliste boonuste või ukseauhindade eest lunastada.
 • Kiired ja turvalised makseviisid, sealhulgas krüptovaluutad. Betwinner aktsepteerib erinevaid makseviise, sealhulgas krediit- ja deebetkaarte, e-rahakotte, krüptovaluutasid, pangaülekandeid ja muud. Minimaalne sissemakse summa on 1 € ja minimaalne väljamakse summa on 1,5 €. Betwinner ei võta mingeid tehingutasusid ja töötlemisaeg on tavaliselt väga kiire. Sõltuvalt makseviisist võib raha laekuda minutite või tundide jooksul. Betwinner on ka üks väheseid kihlveokontoreid, mis aktsepteerib krüptovaluutasid nagu Bitcoin, Ethereum, Litecoin ja teised, mis võib olla kasulik mängijatele, kes hindavad anonüümsust ja madalaid tehingukulusid.
 • Professionaalne ja mitmekeelne klienditeenindus. Kui meil on küsimusi või probleeme, saame pöörduda Betwinneri klienditoe poole, mis on kättesaadav 24/7. Seda saab teha nii live-chati, e-posti kui ka telefoni teel. Klienditeenindus on sõbralik, asjatundlik ja abivalmis ning toetab mitut keelt. Samuti saame kasutada KKK jaotist, mis pakub vastuseid sageli esitatavatele küsimustele.

Puudused:

 • Curacao litsents. Betwinneril on Curacao valitsuse väljastatud litsents, mis on üks levinumaid litsentse online-hasartmängude valdkonnas. See litsents tähendab, et kihlveokontor peab vastama teatavatele aususe, turvalisuse ja vastutustundliku hasartmängu standarditele. See litsents ei ole siiski nii prestiižne ja usaldusväärne kui teiste reguleerivate asutuste, näiteks Malta Gaming Authority, Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni või Gibraltari hasartmängukomissari poolt välja antud litsentsid. Curacao litsents ei paku mängijatele samasugust õiguslikku ja rahalist kaitset nagu teiste jurisdiktsioonide litsentsid. See litsents võib piirata ka juurdepääsu kihlvedude korraldajale teatud riikides, kus online-hasartmängud on ebaseaduslikud või piiratud.
 • Otseülekandeid ei toimu. Betwinner pakub laias valikus live-panuseid, millele saab mängu ajal panustada. Siiski ei paku kihlveokontor otseülekannet, mis võimaldaks meil valitud spordisündmusi oma arvutis või mobiilseadmes jälgida. Otseülekanne on väga populaarne ja paljude panustajate poolt soovitud, kuna see suurendab põnevust ja võimaldab mängu paremini analüüsida. Seega on live-ülekande puudumine kihlveokontori Betwinner jaoks teatud puudus, mis võib mõnda mängijat heidutada.
 • Kõrged boonuse käibe nõuded. Betwinner pakub uutele ja püsimängijatele atraktiivseid boonuseid ja kampaaniaid, mis võimaldavad neil suurendada oma pangakontot ja võiduvõimalusi. Siiski on nende boonuste puhul kehtestatud teatud tingimused, mida tuleb täita, et neid välja võtta. Need tingimused on peamiselt seotud boonuse käibe nõudega, st panuste arvuga, mis tuleb boonuse avamiseks teha. Betwinneri boonuse käibe nõuded on üsna kõrged, eriti võrreldes teiste kihlvedude korraldajatega. Näiteks tuleb tervitusboonus viis korda panustada akumulaatorpanustele vähemalt kolme sündmusega, millest igaühe koefitsient on vähemalt 1,40. Neid nõudeid võib olla raske täita, eriti algajatele või ettevaatlikele mängijatele.
 • Mõned kasiinomängud ei ole mõnes riigis saadaval. Betwinner pakub laias valikus kasiinomänge, sealhulgas teenindusajad, lauamängud, jackpot-mängud ja palju muud. Broneerija teeb koostööd enam kui 60 maineka tarkvara pakkujaga, nagu NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Pragmatic Play ja paljud teised. Mõned kasiinomängud ei ole siiski mõnes riigis juriidiliste või lepinguliste piirangute tõttu saadaval. See tähendab, et mõnedel mängijatel ei pruugi olla juurdepääs kõikidele Betwinneri pakutavatele mängudele, mis võib olla nende jaoks pettumus või pettumus.
 • Ebaselge tagastus- ja tühistamispoliitika. Betwinner pakub väljaostuvõimalust, mis võimaldab enne mängu lõppu panuse sulgeda ja kindlustada osa võidust või piirata kahjumit. Siiski ei garanteeri kihlveokontor, et see võimalus on alati saadaval ja selle kättesaadavus sõltub mitmetest teguritest, nagu näiteks mängu seis, koefitsiendid, turg, panus ja muud. Betwinner jätab endale ka õiguse panuseid tühistada või muuta, kui ta usub, et on toimunud viga, pettus, manipulatsioon või muu tingimuste rikkumine. Kihlveokontor ei paku selgeid kriteeriume ega menetlusi tagasimaksete ja tühistamiste kohta, mis võib seada ebasoodsasse olukorda mängijaid, kes võivad end halvemini või petetuna tunda.

Litsents ja turvalisus

Betwinneril on Curacao valitsuse väljastatud litsents, mis on üks levinumaid litsentse online-hasartmängude valdkonnas. See litsents tähendab, et kihlveokontor peab vastama teatavatele aususe, turvalisuse ja vastutustundliku hasartmängu standarditele.

Betwinner läbib ka korrapäraseid auditeid ja teste sõltumatute organisatsioonide, näiteks eCOGRA poolt, mis kontrollivad juhusliku numbri generaatorite, maksesüsteemide ja muude aspektide korrektsust.

Betwinner tagab ka oma mängijate isiklike ja finantsandmete turvalisuse, kasutades täiustatud SSL-krüpteerimist ja tulemüüri kaitsetehnoloogiat. Kihlveokontor ei jaga isiku- või finantsteavet kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seadus või reguleeriv asutus seda nõuab.

Betwinner kaitseb oma mängijaid ka hasartmängusõltuvuse eest, pakkudes neile erinevaid vahendeid ja võimalusi, nagu näiteks enesekontrolli, hoiuste piiranguid, enesetestimist ja professionaalsete organisatsioonide abi.

Mobiiliversioon ja rakendus

Betwinner ei unusta ka mängijaid, kellele meeldib panustada ja kasiinomänge mängida nutitelefonide või tahvelarvutite abil. Broneeringuagentuur pakub oma mobiilipakkumisele ligipääsemiseks kahte võimalust: veebilehe mobiiliversioon ja spetsiaalne rakendus. Veebilehe mobiiliversioon on optimeeritud väiksematele ekraanidele ja laadib kiiresti.

See pakub samu spordi- ja kasiinopakkumisi kui lauaarvutiversioon, samuti kõiki funktsioone ja võimalusi, nagu registreerimine, sisselogimine, maksed, boonused, klienditeenindus ja palju muud. Spetsiaalne rakendus on saadaval nii Androidi kui ka iOSi kasutajatele. Rakendust on lihtne alla laadida ja paigaldada ning see pakub sujuvat ja stabiilset toimimist.

Rakendus pakub ka samu spordi- ja kasiinopakkumisi kui veebilehe mobiiliversioon, samuti mitmeid lisafunktsioone, nagu push-teavitused, QR-koodi skanner, otseülekanne ja muud. Rakendus on ka turvaline ja kaitseb kasutaja andmeid.

KKK – korduma kippuvad küsimused ja vastused

Meie ülevaate lõpetuseks on siin mõned sageli esitatud küsimused ja vastused kihlveokontori Betwinner kohta.

 

 • Kas Betwinner on seaduslik ja turvaline?

  Jah, Betwinner on seaduslik ja ohutu. Selle kihlveokontoril on Curacao valitsuse väljastatud litsents, mis on üks levinumaid litsentse online-hasartmängutööstuses. Samuti kasutab kihlveokontor oma mängijate andmete ja rahaliste vahendite kaitsmiseks täiustatud krüpteerimis- ja turvatehnoloogiat.

 • Kuidas ma registreerun ja teen oma esimese deposiidi Betwinneris?

  Betwinneriga registreerimine on väga lihtne ja kiire. Saate registreerida oma telefoninumbri, e-posti aadressi, sotsiaalmeedia konto või ühe klõpsuga. Pärast registreerimist saate teha oma esimese sissemakse, kasutades ühte paljudest makseviisidest, mida Betwinner aktsepteerib. Minimaalne sissemakse summa on 1 €.

 • Kuidas saada tervitusboonust Betwinneris?

  Tervitusboonuse saamiseks Betwinneris peate registreeruma kihlveokontori veebilehel, tegema oma esimese sissemakse ja võtma boonuspakkumise vastu. Tervitusboonus seisneb esimese sissemakse kahekordistamises kuni 100 euroni. Boonus tuleb panustada viis korda akumulaatorpanustele, kus on vähemalt kolm sündmust, millest igaühe koefitsient on vähemalt 1,40.

 • Kuidas ma saan oma võidud Betwinnerilt välja võtta?

  Betwinnerist saadud võitude väljavõtmiseks peate logima sisse oma kontole, minema jaotisse “Väljavõtmine”, valima väljavõtmismeetodi ja sisestama summa, mida soovite välja võtta. Minimaalne väljamakse summa on 1,5 eurot. Betwinner ei võta väljamaksete eest mingeid tasusid ja töötlemisaeg on tavaliselt väga kiire.

 • Kuidas võtta ühendust Betwinneri klienditeenindusega?

  Kui teil on küsimusi või probleeme, võite võtta ühendust Betwinneri klienditoega, mis on saadaval 24/7, ja seda saate teha live-chati, e-posti või telefoni teel. Klienditeenindus on sõbralik, asjatundlik ja abivalmis ning toetab mitut keelt. Võite kasutada ka KKK jaotist, mis pakub vastuseid sageli esitatavatele küsimustele.

 


Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner Betwinner