USA – Brasiilia: võitja Brasiilia/mitte 2,5 väravat mängus JAH

juuni 12, 2024
15 Vaated

Meie valik: USA – Brasiilia: võitja Brasiilia/mitte 2,5 väravat mängus JAH

13.06.2024 01:00

Pärast NHL-i jäähoki finaali kahte avamängu algab Floridas kohe jalgpallipidu. Viimases mängus enne Copa América turniiri kohtub turniiri võõrustajamaa USA Lõuna-Ameerika hiiglasliku Brasiiliaga.

Ameeriklased peavad taastuma raskest viieväravalisest k.o., mille neile laupäeval Marylandis Kolumbia vastu jagas. Ainsaks ameeriklaste positiivseks küljeks oli kuulsa Libeeria kahuripalluri George Weahi poja Timothy Weahi tabamus. 1:5 kaotusseis oli treener Gregg Berhalteri kuue aasta pikkuse ajastu kõrgeim, kes ehitas algkoosseisu, mis koosneb täielikult Euroopa viie parima liiga mängijatest.

Kaitses olid ameeriklased tules. Esimesel poolajal lõid nad kaks väravat pärast eksimust oma karistusalas, seejärel, kui nad vähendasid kaotusseisu ja avasid mängu teise poolaja alguses, lõid nad veel kolm korda kolumbialaste kiirete kontrarünnakute järel, kes karistasid kompromissitult oma vigu keskväljal ja tabasid isegi latti.

Brasiilia on samuti oma Copa América vormis ja samal päeval, kui USA kaotas Kolumbiale, alistasid nad Mehhiko 3:2 Texases, mehhiklaste de facto kodumaal. Kanaarid kaotasid küll juhtima teise minuti lisaaja järel, kuid suutsid siiski päästa 17-aastase superstaari Endricki, kes pärast meistrivõistlusi liitub Real Madridiga. Kanaaridel puudub vigastatud Neymar, kuid see ei ole oluline, neil on endiselt suur tugevus eriti rünnakul (Vinícius Júnior, Rodrygo, Rapinha).

Millele panustada:

Brasiillased on domineerinud ameeriklaste üle (18-0-1), lüües tavaliselt vähemalt kaks väravat. Pane oma võidud rohkem kui kahe väravaga mängus, võõrustajad võiksid ka ennast maksma panna.