Taani – Inglismaa: vähem kui 2.5 väravat mängus

EEbookmaker
juuni 20, 2024
16 Vaated

Meie tipp: Meid ei ole veel võimalik võita: Taani – Inglismaa: vähem kui 2,5 väravat mängus

20.06.2024 18:00

Frankfurdi Waldstadionil toimub eelmise EM-i poolfinaali kordusmatš, mille Inglismaa võitis kodus Wembley’s pärast 2:1 lisaajal toimunud draamat.

Kaitsvad hõbemedalistid läksid ka tänavusele turniirile võidukalt, alistades Serbiat 1:0, kuid nende esitus oli kaugel ideaalsest. Nad kasutasid avasurve ära Bellinghami väravaga, kes muidu ei paistnud silma. Rahvusmeeskonna vasakul äärel mängiv Foden ei olnud oma ründepotentsiaalile vastav. Paremal äärel on tal oma kindel Saka. Kapten Kane ei suutnud peale ühe vahelejäänud võimaluse väravat lüüa.

Albion lõpetas teise poolaja tulemuse pärast murelikult, kuid ei lasknud serblastele ühtegi tõsist võimalust ja sai oma viienda puhta lehe eurogrupimängudes. Viimati kaotasid nad selles turniirietapis kakskümmend aastat tagasi Prantsusmaale.

Taani oli samuti 1:0 võidu kaugusel, kuid pärast pööret aeglustus ja sloveenid karistasid neid 77. minutil. Hamleti riigis valitses pärast 1:1 viiki pettumus, sest kolm punkti mängust võõrsil loevad kolm punkti.

Kuid taanlaste jaoks oli mängus ka positiivset. Täpselt 1100 päeva pärast kodusel EM-il saadud südameinfarkti naasis Christian Eriksen meistriliigasse ja lõi kohe ka värava. Manchester Unitedi äärekaitsja on üks üheteistkümnest mängijast, kes Inglismaal lööb ja seega tunneb vastaseid suurepäraselt.

Millele panustada:

Viimasest neljast kahe meeskonna vahelisest mängust kolm on lõppenud vaid ühe väravaga (1:0, 0:0, 0:1), ülejäänud kolm otsustati lisaajal. Avavooru tulemused viitavad sellele, et maksimum on kaks väravat. Koefitsiendid on praktiliselt samad, mis Inglismaa võidule.