Slavia – Pardubice: 1. poolaeg Slavia löödud väravad +1,5

EEbookmaker
september 1, 2024
5 Vaated

Meie tipp: Pavelavia, Pavia, Pavia, Pavia, Pavia, Pavia, Pavia, Pavia: Slavia – Pardubice: 1. poolaeg Slavia väravad +1,5

01.09.2024 17:00

Slavia langes kolmapäeval Meistrite Liigast välja, kuid tegi Lille’i vastu (2-1) tippsaavutuse. Pettumus karikast ei tohiks olla liiga oluline, et demoraliseerida sešiovlaste kabinetti. Teisalt, kui meeskond suudab sarnase intensiivsuse ka liigasse üle kanda, siis võidavad nad Edenis kõiki klassivahega, st kolme või enama väravaga.

Pardubice külastab pühapäeval 22bet Arenat, mis tähendab ainult üht, Slavie läheb seekord väljakule. Viimased duellid Prahas olid ühemõttelised, Slavia võitis alati vähemalt kolme väravaga (3:0, 7:0, 4:0). Ka seekord peaks treener Trpišovský meeskond domineerima esimesest kuni viimase minutini. Kodumeeskond võib kolmapäevaga võrreldes teha paar muudatust, kuid asjatuid riske nad ei võta, praegusel hooajal on tähtis iga punkt, mis võib tähendada tiitlit ja lõpus Meistrite Liigat.

Pardubice võitis viimases voorus regionaalses derbis Hradec Královet (2:1) ja omab kuut punkti. Kokkuvõttes on meeskond aga ümberehituses ja mäng ei ole sama. Slavia vastu pole neil midagi kaotada, kuid meeskonnal puudub piisav kvaliteet. Tehniliste, taktikaliste ja füüsiliste omaduste erinevus on liiga suur, mis kehtib kogu meeskonna laiuse, sealhulgas pingi kohta. Praktiliselt iga mängija kodumeeskonna pingil oleks Pardubice suurim staar.

Uue hooaja algusest peale on treener Saňáki meeskond kaitses hädas, idavirulaste kaitse pole veel ühtegi puhast väravat hoidnud ja seekord on nad ka ilma võimaluseta. Külalised ei ole kõigele väga vastupidav meeskond, hetkel, kui nad saavad esimese värava, on väga tõenäoline, et meeskond jääb lamama. Meeskonnal on puudu kogenumad mängijad, veelgi suuremaks kaotuseks on vigastatud Kalabiska puudumine. Noslini, Liepoldi ja teiste jaoks on see esimene vastasseis Tšehhi eliidiga ja see atmosfäär, mida nad Prahas maitsevad.

Millele panustada:

Pole kahtlustki, et Slavia võidab, küsimus on selles, kui palju kodumeeskond võidab ja kui kiiresti vastane väravaid lööb. Varasemalt on väravad langenud Eedenis ja kui kodumeeskond paneb karikaturniiri paika, siis külalised löövad väga kiiresti väravad ja poolajaks on vähemalt kaks väravat. Liigas murrab Chorý lõpuks läbi, Provod ja Zafeiris on samuti vormis.