Siniakova K. – Bouzas Maneiro J.: rohkem kui 20,5 mängu.

august 21, 2024
11 Vaated

Meie vihje: Siniakova K. – Bouzas Maneiro J.: rohkem kui 20,5 mängu

21.08.2024 19:30

Kateřina Siniaková mängib USAs Clevelandis toimuval WTA 250 turniiril veerandfinaali. Tema vastaseks on ohtlik Jessica Bouzas Hispaaniast. Oodata on kõva ja pikk lahing.

Siniakova on edetabelis 36. kohal. Mai alguses domineeris Hradec Kralovest pärit mängija Lleidas toimunud WTA 125 turniiril. Seejärel mängis ta veerandfinaali Berliinis ja Bad Homburgis. Pariisi olümpiamängudel võitis ta koos kaasmaalase Machaciga kulla. Üksikmängus langes ta aga üllatuslikult esimeses ringis välja, kus ta ei suutnud võita kodumeeskonna Burelit. Eelmisel nädalal langes ta ka Cincinnati 1000-ndal turniiril avaringis välja. Ta kaotas hästi mängitud duelli venelanna Kalinskajaga 6:1, 2:6 ja 3:6.

Üllatuslikult oli Clevelandis raske ka turniiri kolmas number. Avavoorus oli Siniakova suurfavoriit tundmatu jaapanlanna Ishii vastu. Ta libises kaheksandikfinaali alles pärast seda, kui ta keeras otsustavas geimis ebasoodsa seisu 1:5 ja tõrjus kolm matšpalli.

21-aastane Bouzas on nüüd maailma edetabelis kaheksandal kohal. Nagu Siniakova, on ta tänavu võitnud ühe stop-kaksikmängu. Sellele on ta lisanud kaks WTA tiitlit. Ta on peamiselt saviplatsil, kuid ta võib olla tülikas vastane ka kõigil teistel pindadel. Wimbledonis tõestas seda esimeses ringis kaitsja Markéta Vondrousová, kes võitis vaid kuus mängu.

Nii nagu eelmisel turniiril Cincinnatis, läbis hispaanlanna ka Clevelandis kvalifikatsiooni. Ta alistas 6:2 ja 6:1 India Jamalapalli ja Hongkongi Chongi. Seejärel pääses ta põhiturniirile kolmeseetilise võiduga prantslanna Grachova üle.

Millele panustada:

Mängijad mängivad üksteisega esimest korda. Siniakova on koefitsientide järgi favoriit, kuid mäng peaks olema üsna tasavägine. Tšehhitar ei ole ideaalses vormis, esimeses ringis oli ta lähedal kaotusele kolmanda asetusega vastase vastu. Bouzasova võib olla kõva pähkel. Raske on valida võitjat. Panus suuremale mängude arvule tundub olevat hea valik.