Rootsi – Prantsusmaa: Rootsi lööb igal perioodil ühe värava – jah

mai 19, 2024
17 Vaated

Meie ennustus: Rootsi – Prantsusmaa: Rootsi lööb igal perioodil värava – jah

20.05.2024 16:20

Esmaspäeva pärastlõunal mängivad Ostravas toimuva jäähoki maailmameistrivõistluste B-grupis Rootsi ja Prantsusmaa rahvusmeeskonnad.

Rootslased lähevad turniiril läbi nagu vanasõnaline nuga läbi või. Neljakümne nelja-aastase treeneri Sam Hallami kaitsjad on ainsana meeskonnana täispunktis ja asuvad teenitult tabeli tipus. Tre Kronori nimekiri on tulvil välismaalt pärit mängijaid ja see paistab ka nende esituses silma. Viimati võttis Rootsi sileda 7:2 võidu eelmise aasta pronksmedali võitnud Läti üle.

Rootsi ise on MM-ilt medalit oodanud kuus pikka aastat ja soov lõpuks ometi suur tulemus saada on selgelt näha. Vaid seitse väravat löödud, on skandinaavlastel parim kaitse. Ka ees mängivad nad suure hooga, mida tõestab asjaolu, et nad on suutnud lüüa värava kõigis viieteistkümnes seni mängitud perioodis!

Prantsusmaa, kes on seni võitnud vaid Poola uustulnuka vastu, peaks olema järjekordne kerge saak ülemeremaade staaridele. Nad ei saa enam veerandfinaali edasi ja on päästetud. See võib mängida superfavoriitide vastu ausalt ja õiglaselt, mis toob suured aknad kaitseridadesse.

Millele panustada:

Rootslased löövad taas kõigis kolmes perioodis skoori, et pikendada oma võiduseeriat.