Purcell M. / Thompson J. – Krawietz K. / Puetz T.: Tasavägise mängu lõpp – jah.

september 7, 2024
7 Vaated

Meie valik: Purcell M. / Thompson J. – Krawietz K. / Puetz T.: Tiebreak matšis – jah

07.09.2024 18:00

US Openi eelviimase päeva programm algab meeste paarismängu finaalmänguga. Ja oodata on üsna tasavägist võistlust. Vastamisi lähevad austraallased Max Purcell ja Jordan Thompson ning sakslased Kevin Krawietz ja Tim Pütz.

Paberil on kerged favoriidid Purcell ja Thompson, kes on tänavu võitnud kolm turniiri. Seitsmesed mängijad kaotasid finaali jõudmisel vaid ühe seti. Veerandfinaalis tulid austraallased autsaideri positsioonilt, et võita esikoha saanud Hispaania-Argentiina duo Granollers, Zeballos (7:6, 6:4). Seejärel kindlustasid nad finaali pääsemise teise väärtusliku 6:4, 7:6 triumfiga koduse duo Lammons, Withrow üle.

Krawietz ja Pütz jõudsid finaali kümnenda kõrgeima asetusega osalejatena ja püüdlevad oma aasta teise ühise trofee võitmise poole. Saksa paarismängijad on nüüdseks võitnud kolm järjestikust kolmesetilist maratoni. Neis edestasid nad muuhulgas Itaalia favoriitide Bolelli ja Vavassori (6:4, 3:6, 7:6) ning Salvadori Arevalo ja Horvaatia Pavici (6:3, 6:7, 6:4).

Millele panustada:

Need kaks paari pidid hooaja lõpus Brisbane’is omavahel mängima, kuid duell jäi ära, kuna austraallased loobusid. Vaevalt, et on oodata ühe või teise tandemi sujuvat võitu. Siiski tundub kihlveo vähemalt üks tiebreak olevat kindel. Austraallased on viimases neljas mängus selleni jõudnud ja ka sakslased on turniiril neljas mängus tiebreaki mänginud. Purcell ja Thompson on juba viimasel Grand Slamil tiitlile mänginud ja Wimbledonis oli finaalis isegi kolm lühendatud geimi. Nii et tõenäosus vähemalt ühele on taas väga suur.