august 9, 2024
10 Vaated

Meie vihje: Prostejov – Vlasim: topeltvõimalus 0-0

09.08.2024 18:00

Prostějovis peavad nad häirekella lööma. Pärast seda, kui klubi päästis end kevadel viimasel minutil, on ta kohe uue hooaja algusest peale hädas ja on nelja vooru järel kahe punktiga kolme halvima meeskonna hulgas.

Miks Hanakad ei võida, on ilmselge. Nad on võistluse viimane meeskond, kes pole veel ühtegi väravat löönud. Esimeses kahes võõrsilmängus mängisid nad vähemalt 0:0 viiki, järgmises kahes mängus on nende kaitse kodus Zlíni vastu (0:2) ja Žižkovis (0:3) lüüa lasknud. Mäng Vlašimí vastu on Prostějovi teine kodumäng ja neil on vaja saada kolm punkti.

Blanica Rüütlid pole veel kaotanud, kuigi pärast treener Hyský lahkumist Karvinasse ja traditsiooniliselt suuri muudatusi meeskonnas ei usaldatud neid eriti. Vlašim on punkte kogunud peamiselt viikude järel (kaks korda 1:1, 3:3), kodus alistades Chrudimi 2:0. Uus treener Ales Majer võib tulemustega, aga ka mänguga rahul olla, Vlašim püüab mängida kombineeritult, jalgpallimänguliselt.

Millele panustada:

Tasapunkt on mõlema meeskonna jaoks kõige tavalisem tulemus, nullmäng poolajal või lõpus tundub ka praegu realistlik.