Osasuna – Villarreal: Rohkem kui 2,5 väravat mängus

mai 25, 2024
19 Vaated

Meie valik: Osasuna – Villarreal: Mängu väravate arv: Rohkem kui 2.5

25.05.2024 14:00

Mõlemad meeskonnad lõid viimases voorus väledate pealinna vastaste vastu punkte. Osasuna šokeeris positiivses mõttes Atlético pinnal, kus võideti 4-1, betoneerides sellega “Atleti” neljandaks. Villarreal võõrustas meistrit Real Madridi ja vajas võitu, et säilitada oma lootused karika seitsmendale kohale. Lõpuks olid kollased vaatamata kehvale esimesele poolajale (1:4) sellest kaugel, kuid teisel poolajal õnnestus jahtimise käigus “vaid” 4:4 viigiseisul võrdsustada. Villarreal lõpetab hooaja sõltumata laupäevase mängu tulemusest kaheksandal kohal ja peab järgmisel hooajal Euroopa mängudest loobuma.

Kodumeeskond ei tea veel oma lõplikku kohta. Enne viimast vooru on Osasuna üheteistkümnendal kohal ja sõltuvalt Villarreali vastu peetava duelli tulemusest võivad nad ühe koha võrra paraneda või halveneda.

Millele panustada:

Mõlemad vastased näitasid viimases voorus paljutõotavaid esitusi, eriti ründepoolel. Liiga dernis pole kumbki neist enam eriti hädas, nii et laupäeval võib rohkem väravaid langeda.