Olympiakos – Aston Villa: võitja Aston Villa / mõlemad meeskonnad võidavad JAH!

EEbookmaker
mai 9, 2024
18 Vaated

Meie valik: Olympiakos – Aston Villa: võitja Aston Villa / mõlemad meeskonnad võidavad JAH!

09.05.2024 21:00

Birminghamis peetud avamäng lõppes üllatusvõiduga Olympiakosele, kes saab pärast 4:2 võitu teise Kreeka klubina kõigi aegade ühe Euroopa karikavõistluste finaali jõuda.

Aston Villal näib hooaja lõpus hingamine otsa lõppevat. Nad suutsid küll veerandfinaalis Lille’i pärast penaltiseeriat veel välja lüüa, kuid Premier League’is pole nad kaks võitu järjest saanud ja ei saa endiselt tähistada käeulatuses olevat Meistrite liiga kvalifikatsiooni. Villa mängis Olympiakose vastu kehva mängu, lüües kaks esimest väravat pärast ebaõnnestunud offside-trappi, siis kui neil õnnestus 2:2 viigiseisul tasa teha, said nad kolmanda värava penalti järel valgelöögist, neljanda pärast telegraafi löömist väravavahi vastasnurka. Luiz läks siis hiljem mängu lõpus penaltilöögi ära andma.

Olympiakos oli lõpus kliiniliselt täpne, viiest väravalöögist neli lõppes väravasse, kusjuures marokolasest ründaja El Kaabi tegi kübaratriki, mis parandas oma väravate arvu seitsmes konverentsiliiga mängus kaheksale. Igatahes ei pruugi isegi kaheväravaline eduseis midagi tähendada, Olympiakos on ägedate duellide spetsialist. Kaheksandas voorus kaotas ta kodus Maccabi Tel Avivile 1:4, et siis kordusmängus lisaajal 6:1 võita. Veerandfinaalis Fenerbahce vastu (kodus 3:2, võõrsil 0:1) tuli minna isegi penaltiseeriasse.

Millele panustada:

Aston Villa peab lööma vähemalt kaks väravat ja mitte ühtegi lüüa, nad loodavad kohe alguses rünnakule. Olympiakos avab aknad külaliste kaitses. See pakub kombinatsiooni, kus mõlemad meeskonnad võidavad väravaid.