märts 15, 2024
20 Vaated

Meie vihje: Olomouc B – Vyškov: võitja Vyškov

15.03.2024 17:00

Kahest kevadisest voorust piisas ja esimese Vyškovi meeskonna edu kahanes ühe punktini. Sügise poolkaitsja ei suutnud esmalt vallutada Kroměřížist pärit uustulnuka kaitsemüüri, kus kaotati 0:1, seejärel saavutati kodus Vlašimíga 2:2 viik, mida võib mängu kulgu arvestades pidada võiduks. Diallo lõi väravad 90. ja 93. minutil. Viimase minuti punkt annab meeskonnale hoogu juurde, pärast suuri talviseid muudatusi on meeskond tasapisi sisse elamas ja uued mängijad harjuvad.

Sigma B-koondis on küll väljakujunenud telgiga, kuid selle koosseis on loetamatu, sõltuvalt sellest, kas mängijad laiemast esiliigakoosseisust on saadaval. Kevadise avavooru esmaspäevases mängus olid need juunioride meeskonna käsutuses ja alistasid kodus Jihlava 3:0. Kolmest väravalööjast (Singhateh, Fiala, Israel) tuli Prostějovis sisse vaid üks ja 0:2 kaotati. Kuna Olomouci A-koondis mängib sel nädalavahetusel, siis palju tugevdusi reservkoondisesse ei tule.

Millele panustada:

Hoolimata võidust Jihlava üle on Sigma kodumängudes konkurentsitult kõige kehvem meeskond. Vyškov võitis mõlemad viimased kaks mängu nulliga, seega võivad nad Androva staadionil registreerida oma esimese kevadise võidu.