Noskova L. – Linette M.: Rohkem kui 19,5 mängu.

juuli 24, 2024
11 Vaated

Meie vihje: Noskova L. – Linette M.: Rohkem kui 19,5 mängu

25.07.2024 12:15

Linda Noskova domineerib Prahas absoluutselt. Ta lasi Katarina Zavackale viis geimi, Eva Lysovale kolm (kuid murdis teises setis) ja Ella Seidelile neli geimi, kui ta kolmapäevases veerandfinaalis 6:1, 6:3 üle mängis. Üks põhjusi on see, et ta mängis paberil nõrgemate mängijate vastu, kuid viimastel nädalatel on ta paberil nõrgematele vastastele sageli kaotanud, seega on tema taastumine Pariisi eelse jõuproovi ajal suurepärane uudis.

Poolfinaalis kohtub ta siiski veidi teistsuguse kaliibriga neljanda asetusega Magda Linette’i näol Poolast. Ta on kvaliteetne saviväljakumängija ja praegune maailma kaheksas number 8, olles Prahas võitnud Mona Bartheli, Rebecca Masarovat ja Viktoria Tomovat. Kui Noskova ja Linette viimati vastamisi olid, siis oli see 7:6, 6:1 võit poolatarile eelmisel hooajal Roomas.

Millele panustada:

Linda Noskovale ootab Praha turniiril oma seni raskeim mäng. Magda Linette on üks tugevamaid tennisemängijaid ja arvestades mõlema mängija vormi, soovitatakse mängude üle. See ei saa olema kiire matš.