oktoober 1, 2024
7 Vaated

Meie vihje: Litvínov – České Budějovice: 1

01.10.2024 17:30

Jäähoki ekstraliiga seitsmendas voorus on kavas liidri Litvínovi ja raskustes oleva České Budějovice duell. Eelmise aasta mängude punktisaldo oli Verva jaoks parem, 8:4.

Litvínov on endiselt ainus võistkond, kes pole veel punkti kaotanud. See on esimene kord Tšehhi Extraliiga ajaloos, kui üks meeskond on esimese kuue vooruga kogunud täispunktid. Pühapäevases voorus kaitses Verva 2:1 võidu Olomouci üle. Kuigi mäng ei olnud Karel Mlejneki hoolealustelt nii hea, mängisid nad väga oskuslikult ja vastutustundlikult, eriti kolmandas kolmandikus, kui nad kaitsesid kitsast eduseisu.

Külalistel České Budějovice’st on seni vaid kaks võitu. Viimased kolm mängu on olnud tulemuse ja mängupildi poolest täiesti ebaõnnestunud ning nad on löönud vaid kolm väravat. Viimases voorus juhtisid nad kodus Mladá Boleslavi vastu 52. minutil veel 2:0, kuid järgnev eksimus vähem kui nelja minuti jooksul maksis neile rohkem punkte. Mootori esitus on seni olnud suur pettumus, isegi kui arvestada hooajaeelseid prognoose.

Millele panustada:

Erinevalt külalismeeskonnast mängib kodumeeskond väga rahulikult, seega valime neile võidu.