august 18, 2024
9 Vaated

Meie vihje: Liberec – Pardubice: 1. poolaeg – 1

18.08.2024 17:00

Ida-Tšehhidel on nelja vooru järel vaid kolm punkti, seda tänu sellele, et nad kohtusid nõrga Budějovice’iga (3:1). Külalised on seega sel hooajal taas päästealasse astunud, mida enne hooaja algust oodati, eriti pärast suviseid muutusi, mis pole veel lõppenud.

Pardubice liimib koosseisu lennult, iga nädal tuleb keegi uus (Polyák, Noslin, Simon), kes siis kohe algkoosseisu hüppab. Meeskonna keemia ei saa olla ideaalne, mis kajastub ka praegustes tulemustes. Meeskond on hädas lõpus, neljast mängust kahes ei ole suudetud väravaid lüüa, tagapool on natuke parem, aga seekord ei suuda külalised puhtust hoida. Kodumeeskond Liberecit treenib Radoslav Kováč, endine Pardubice treener.

Slovani treener teab kõiki vastase nõrkusi, mis on vaieldamatu eelis. Ka Hlavatý – Icha tandemil, kes koos treeneriga samuti Põhja-Böömimaale kolis, on motivatsioon suurenenud. Liberec ei hiilga praegusel hooajal tulemuste poolest, kuid pärast kehva esinemist viimases voorus said mängijad “pintsaku” kätte.

Meeskonna esitus on garanteeritud ja algkoosseisus võib toimuda muudatusi. Igal juhul on Slovan alates eelmisest hooajast mänginud kodus palju paremini kui võõrsil, mis saab taas kinnitust. Slovan võtab vastase vastu juba avaminutitest alates ja läheb esimesel poolajal juhtima. Mõju võib avaldada Nyarko, kes on äärmiselt kiire nii palliga kui ka ilma pallivabalt.

Millele panustada:

Neid kahte meeskonda lahutab tabelis vaid üks punkt, kuid kodus on Liberec paberil favoriit. Meeskonnal on rohkem väravapotentsiaali, mis kajastub ka lõpptulemuses. Esimesel poolajal tuleb meeskond paremini toime kui teisel, seega võivad nad pärast poolaega juhtima minna.