Leverkusen – Bremen: Handicap Leverkusen -1.5

EEbookmaker
aprill 14, 2024
18 Vaated

Meie tipp: Meid ei ole veel võimalik võita: Leverkusen – Bremen: Handicap Leverkusen -1.5

14.04.2024 17:30

Vaadates mõlema meeskonna vormi, on Leverkuseni ja Bremeni vahelisel kokkupõrkel selge favoriit. Kui farmaatsiaklubi võidab, on neil sõltumata teistest tulemustest kindel võit ihaldatud Meisterschale.

Eelmises voorus võitis Leverkusen kuumal pinnal Union Berlini (1:0) ja pääses seejärel edukalt ka Euroopa Liiga veerandfinaali, võites kodus West Ham Unitedi vastu tänu kahele väravale viimasest kümnest minutist. Bayer pikendas oma võiduta seeria 42 võistlusmänguni (37-5-0) ja purustas klubi rekordi, mis on üheksa järjestikust liigavõitu! Kui treener Xabi Alonso kaitsjad pikendavad oma võiduta seeriat veelgi, võrdsustuvad nad Juventuse rekordiga, mis on Euroopa viie parima liiga pikim võiduta seeria. Selle verstaposti saavutamist soosib see, et farmaatsialased on hooaja algusest saadik kaotanud kodus vaid neli punkti (12-2-0)!

Kuigi Bremen saavutas eelmisel nädalal Frankfurdis 1:1 viigi, on neil viimasest kuuest voorust vaid kaks punkti, mis tähendab, et nad on kindlasti kaotanud võimaluse Euroopa karikavõitlustele pretendeerida. Werder saab ülejäänud hooaja suhteliselt rahulikult läbi mängida, kuigi päästmine pole neile matemaatiliselt veel tagatud.