veebruar 25, 2024
19 Vaated

Meie valik: Juventus – Frosinone: 1. poolaeg: 0

25.02.2024 12:30

Juventuse kriis jätkub täie hooga, sest Vana Daam saavutas vaid 2:2 viigi raskustes oleva Verona platsil ja ei suutnud neljandat korda järjest võita (0-2-2). Samas pole olukord ideaalne ka Frosinonel, kes viimati kaotas 0-3 AS Romale, kuigi tootis 25 pealelöögikatset.

Pärast kahte ebaõnnestunud kodust mängu (Empoli 1-1, Udinese 0-1) tahab Juventus heastamist ja paremat vastast selleks ei saakski soovida. Tegelikult on nad Frosinone’t mõlemas tänavuses omavahelises mängus võitnud, viimati siin jaanuari alguses karikasarjas 4:0.

Frosinone ja nende esinemised vastase pinnal on peatükk omaette. Külalised pole sel hooajal võõrsil veel kordagi võitnud (0-3-9) ja kõigil kaheksal korral, kui nad tabeli esimese poole meeskonna väljakul käisid, oli tulemus loomulikult kaotus. Lisaks sellele, et Ciociari on saanud võõrsil kõige vähem punkte (3), on nad ka kõige rohkem väravaid löönud (30).

Millele panustada:

Massimiliano Allegri meeskonnale sajab taas kriitikat, et nende mängus puudub igasugune läbimõeldus. Kui külalised vähemalt pisutki pingutavad, võivad nad selle viletsuse ära kasutada ja hoida vähemalt poolajani soodsat skoori. Juventus on ju siin 12 liigamängu jooksul vaid kahel korral 45 minuti järel juhtinud.