Hr.Králové – Ml.Boleslav: topeltvõimalus 0-0

august 4, 2024
9 Vaated

Meie vihje: Hr.Králové – Ml.Boleslav: topeltvõimalus 0-0

04.08.2024 17:00

Kui Baník sai pärast neljapäevast karikavõistluste kordusmängu Armeenias LFA-st lisavaba päeva, siis Mladá Boleslavil nii õnnelik ei olnud ja pärast neljapäevast mängu Leedus peavad nad pühapäeval Hradec Královés mängima. Just võit tagamängus kindlustas keskböömlastele kümnenda juubelihooaja Euroopa karikavõistlustel.

Boleslavil õnnestus konverentsiliigasse pääseda ilma suuremate probleemideta, alistades kaks korda Transinvesti puhtalt (2:0, 1:0 kodus) ja astub kolmandas voorus vastu Iisraeli Be’er Sheva meeskonnale. Holoubeki meeskond hoidis kolmandat korda järjest nulli ja pärast kahe mängijaga välja saadetud Jabloneci kollapsit (0:2) võttis meeskond kohe hoo üles.

Küsimus on aga selles, mida teeb neljapäevane mäng Vilniuse raskel kunstmuruväljakul meeskonnale, eriti reisimine. Boleslavi koosseis ei ole kvalitatiivselt nii lai kui Sparta, Slavia või Plzen.

Hradec jääb seni ootustele alla, pärast kevadist jooksu on Votros jonninud ja mäng ei ole hea. Maksimaalse õnne abiga alistati kodus Teplice 1:0 väravaga, mille lõi viimasel minutil stopper Spáčil, ja seejärel kaotati Plzeňis vaid 0:1, kuid taas ei suudetud veenda. Meeskonnal puuduvad tervislikel põhjustel kogenud mängijad Krejci, Vlkanova, Pilař, kes peaksid rünnakul vahet tegema. Sellisel kujul on Hradecky esitus kohmakas, ilma sädemeta.

Millele panustada:

Raske duell, mida valida. Hradec on vormis, külalistel on selja taga neljapäevane reis Leetu. Poolajal tundub tõenäoline viik, poolajal või siis topeltvõimalus lõpus. Kaarte võib oodata, Votroci jätkab ühe kõige karistavama meeskonna trendi – kahe vooruga on nad kogunud juba kümme kollast kaarti, korra sama palju kui teine meeskond nende taga.