Haddad Maia B. – Muchova K.: 0:2 settides

4 Vaated

Meie valik: Haddad Maia B. – Muchova K.: 0:2 setti

04.09.2024 18:00

Barbora Krejcikova üllatavale triumfile Wimbledonis võib US Openil järgneda veel üks Tšehhi tennisist.

Karolína Muchová naasis stiilselt pärast kümnekuulist pausi, mille põhjustas randmevigastus, mille ta sai eelmisel aastal hooaja viimasel Grand Slamil, võites kõik oma matšid 2:0. Kaheksandas ringis alistas ta kaks korda 6-3 esikoha saanud Jasmime Paolini, kes on kahe viimase Grand Slami finaalturniiri võitja.

Eksperdid imetlevad taas kord tema täisväljaku mitmekesist tennist, efektiivseid ja tõhusaid lööke – võrkpallid, lobid, pööre, millega ta oma vastased kontseptsioonist välja viib. Karolina puhul tuleb aga olla ettevaatlik, eriti seoses tema tervisega, mis on teda mitu korda vähimal hetkel reetnud.

Tema järgmine vastane on Beatriz Haddad Maia, esimene brasiillanna US Openi veerandfinaalis alates 1968. aastast. Lõunaameeriklanna senine kõrghetk Flushing Meadowsis on olnud teine ring. Veerandfinaali jõudmiseks oli tal veidi rohkem tööd kui Muchoval, kaotades avaringis ühe seti Avanesianile ja kaheksandikfinaalis Wozniackile.

Igatahes on brasiillanna veerandfinaali jõudmisega sisenenud vetesse, kus ta tihti ei uju. See on tema jaoks alles teine kord Grand Slami veerandfinaalis mängida, Muchovale on see aga kuues kord, mille senine positiivne skoor on 3-2.

Millele panustada:

Muchova on oma kohtumistes 3:0, kaotades vaid ühe seti eelmisel aastal Cincinnatis toimunud viimases kohtumises (6:7, 6:1, 6:4). US Openi veerandfinaalis vajab ta võiduks kaks setti.