veebruar 19, 2024
27 Vaated

Meie vihje: Everton – Crystal Palace: 1

19.02.2024 21:00

Evertonit ei hoidnud viimases voorus isegi hästi organiseeritud kaitsemängu tõttu kaotusest Manchester Cityle (0:2), mis oli neile seitsmes võiduta liigamäng (0-3-4). Everton on endiselt ühe punkti kaugusel päästest, viis punkti eespool on järgmine vastane Crystal Palace, kes kaotas oma kaks viimast mängu kokkuvõttes 2:7 skooriga.

Sean Dyche kiitis oma kaitsealuseid kaitsetöö eest, kuid palus neil võtta eeskuju ka Erling Haalandilt, sest taas kord ei näidanud Toffees palliga hoobilt palju. See pole aga midagi uut, sest Everton on kümnes liigamängus jätnud värava löömata, mida pole ükski teine meeskond PL-is ületanud.

Legendaarne Roy Hodgson on kirjeldanud oma praeguseid hädasid Crystal Palace’i pingil kui oma karjääri kõige raskemat perioodi, kuid Londoni meeskond ei ole loobumas võitlusest päästmise nimel. Nad ei tohiks ka mitte, sest viiepunktiline edu on endiselt olemas. Viimase kümne mängu kokkuvõttes on Palace aga liigas teisel kohal (2-2-6 enne vooru algust) ning on lasknud endale kõige rohkem väravaid (24).

Millele panustada:

Everton näitab taaskord head kaitsetööd, mis viimati võimaldas tugevale Manchester Cityle 71. minutil esimese väravalöögi, ning seekord lisavad nad raskustes oleva vastase vastu mõned väravad. Everton on viimasest viiest mängust kolmel korral (Tottenham, Chelsea, Newcastle) löödud kodus vähemalt kaks väravat ja teeb seda taas veenmatu vastase kaitse vastu.