veebruar 21, 2024
17 Vaated

Meie valik: Colorado: lööb mängu esimese värava

21.02.2024 03:07

Denver asub 1600 meetri kõrgusel. Meeskondadel, kes siia mängima tulevad, on teadaolevalt aklimatiseerumisraskusi. Neil on lihtsalt raskem hingata. Normaalne inimene ei teaks seda, aga sportlane, kes peab äkki läbi oma trikoo higistama, kindlasti teab seda. See on alati suur probleem meeskondadele, kes tulevad Denverisse ja mängivad kohe. Just sellega seisab täna silmitsi Vancouver, kes mängis eile Minnesotas, sõitis pärast mängu edasi, saabus millalgi kesköö paiku ja mängib täna Coloradoga.

Canucks kaotas eile hullumeelse mängu, kus nad olid teisel perioodil veel 5:2 ees, kuid lõpuks kaotasid 7:10. Neil olid tohutud distsipliiniprobleemid, teise ja kolmanda kolmandiku vahetuse otsustasid viis-kolm vastu-kolme ülekaalu, mida Vancouver korduvalt kodumeeskonnale pakkus. See ei olnud küll otsene fiasko, kuid Canucks oli selle mänguga üleüldse uudistes, sest sellist mängu pole sel hooajal lihtsalt veel olnud.

Hoidkem seda meeles, sest see ei tähenda tingimata, et Colorado täna võidab. Kindlasti on neil kindlameelne vastane. Aga avamäng peaks lihtsalt kuuluma Avalanche’ile, arvestades eelpool kirjeldatud aklimatiseerumise erinevust. Pealegi on nad kodus ja neil on tippmeeskond, mida juhivad staarid Cal Macar ja Nathan MacKinnon.

Millele panustada:

Kõrgus on boonus, mis mängib meile kätte. Panustame sellele, et kodumeeskond on mängu alguses füüsilisem ja lööb esimese värava.