Ceske Budejovice – Trinec: vähem kui 1,5 väravat väravasöötu

märts 21, 2024
24 Vaated

Meie ennustus: Ceske Budejovice – Trinec: Vähem kui 1,5 väravat power play’ile

21.03.2024 17:00

Trineci hokimängijad ei jahtunud kolmeteistkümne päeva pikkuse mängupausi jooksul. Viimase nelja ekstraliiga hooaja võitja juhib kahe kodumängu järel 2:0 České Budějovice üle ja liigub julgelt poolfinaali.

České Budějovice jõudis eelringist veerandfinaali, mille nad lõpetasid kuuenda meeskonnana pärast põhihooaega. Nad alistasid Karlovy Vary 3:0, kuid ei ole kahe mängu jooksul löödud ühtegi väravat. Marek Mazanec on teinud Ocelari väravas suurepärast tööd, püüdes kõik 54 pealelööki ja jättes värava löömata peaaegu 126 minutit.

Veebruari lõpus suutsid lõunaeestlased kodus Třineci 5:2 võita. Eelmised kuus mängu nende rivaalide vahel olid väga tasavägised. Need lõppesid alati kas viigiga või üheväravalise võiduga. Need on tegurid, millest Mootori mängijad saavad taastuda. Kujuteldava noaga väljakul võiksid nad oma fännide ees sileslased purustada.

Millele panustada:

Mõlemad mängud Třinecis ei pakkunud mitte ainult kaks väravat, vaid olid ka kehvad eksklusiivsetes mängudes. Mõlemad meeskonnad on seni sarjas olnud äärmiselt distsiplineeritud, mida näitab ka vaid neli karistust – kaks kummaski mängus. Ja isegi kui seekord oli jääl rohkem sädemeid, on panustamine maksimaalselt ühele power play’le ideaalne valik.