České Budějovice – Kladno: České Budějovice/- 6.5

veebruar 29, 2024
23 Vaated

Meie soovitus: České Budějovice – Kladno: České Budějovice/- 6.5

01.03.2024 17:30

Kodumeeskond Mootor on taas käeulatuses, et pääseda otse veerandfinaali. Nad jäävad neljandast kohast Kometast maha vaid ühe punkti võrra. Pärast 3:0 võitu Karlovy Vary’s alistasid lõunaeestlased kodus 5:2 kolmanda koha saanud Trineci. Budějovice tegi suurepärase esituse duellis Ocelariga, mis tõi teise perioodi järel 4:0 eduseisu ning teenitud ja tähtsad kolm punkti. Olulise panuse kahte võitu andis Jan Strmen, kes asendas eelmistes duellides ebakindlat Dominik Hrachovinat. Ka Jan Ordoš, kes on hetkel meeskonna parim väravakütt, jõudis vormi, lüües kahes viimases duellis neli korda.

Külalised Kladnost, kes pärast 0:5 kaotust kodus Mladá Boleslavile kindlalt kolmandat korda järjest barjäärile mõistis, võitsid üllatuslikult kaks viimast vooru. Kõigepealt alistasid rüütlid Trineci 5:2, seejärel Litvínovi 2:0 viimases voorus. Esimese puhta lehe hoidis Mareks Mitens, kes tegi Verva vastu 35 edukat tõrjet. Jiří Ticháček on jätkuvalt meeskonna silmapaistvaim kuju. Kahekümne ühe aastane kaitsja oli edukas mõlemas eelmainitud võidus ja on vaid kolme punkti kaugusel Martin Hamrliku ajaloolise rekordi võrdsusest.

Millele panustada:

Kui Mootor tahab mõelda nelja parema hulka jõudmisele, siis peavad nad Kladno vastu kindlasti kolm punkti võtma. Mõlemad meeskonnad on viimases kahes voorus löönud vaid kaks väravat, seega lisame kodumeeskonna võidule väiksema arvu löödud väravaid.