august 23, 2024
6 Vaated

Meie vihje: Celta Vigo – Valencia: 0

23.08.2024 19:00

LaLiga avavooru pakkus kuus tasavägist kohtumist, mistõttu tabeli tipus on vaid neli kolmepunktilist meeskonda. Üks neist on Celta, kes võttis liigaproloogis Alavési (2:1) tänu teise poolaja pöördele (66. ja 84. minut). Võiduvärava lõi Galicia ikoon Iago Aspas, kes läheb Vigos kümnendat hooaega. Saatuse tahtel saab Celta uut hooaega alustada kahe järjestikuse kodumänguga, seega saavad treener Claudio Giráldeze hoolealused üritada oma fännide ees kinnitada esimeses mängus saadud kolm punkti.

Valencia seevastu läheb vastu Valencia, kes tahaks oma punktikontolt nulli kustutada. Esimeses voorus kaotasid nad teiseks jäänud Barcelonale (1:2), kuigi läksid favoriitide vastu juhtima. Treener Baraja teeb Mestallas head tööd – oma esimesel (mittetäielikul) hooajal viis ta “nahkhiired” pääsemisele ja viimases hooajas on ta nendega juba üheksanda koha registreerinud. Valencia tahaks sel hooajal olla tabeli esimeses pooles ja ideaalis kuskil karikavõitjate hulgas.

Millele panustada:

Viimases väljaandes lõppesid mõlemad kohtumised viigiga. Ei oleks ka nüüd suur üllatus. Kodumeeskond on kindlasti tuge saanud esimese vooru edust, kuid Valencia ei näinud Barcelona vastu kehvasti välja ja teeb Vigos kõik endast oleneva, et kahe vooru järel ei jääks nulli. Ka viik on topeltvõimalus.