aprill 13, 2024
18 Vaated

Meie vihje: Bologna – Monza: 1

13.04.2024 20:45

Bologna hoidis Frosinones oma 14. Serie A-sarja puhta lehe sel hooajal, kuid nende edu viiendal kohal oleva AS Roma ees vähenes 0:0 viigiga kolme punktile. Üheteistkümnendal kohal olev Monza sai seejärel teise järjestikuse kaotuse, kaotades kodus Napolile 2-4.

Treener Thiago Motta ei teinud Frosinone kaotusest suurt tragöödiat, sest Bolognal on endiselt käes Meistrite liiga kvalifikatsioon. Kodumängude poolest on Bologna liiga teine parim meeskond (12-2-2) ja on siin kaotanud vaid Milanile. Lisaks sellele on Rossoblu selle vooru alustanud meeskondade vastu, kes alustasid seda vooru kaheksandal või halvemal kohal, kaotanud siin vaid kaks punkti (10-1-0).

Monza juhtis küll Napoli vastu esimese poolaja järel 1-0, kuid teisel poolajal lasti neli väravat sisse. Teine kaotus järjest näitas, et Euroopa karikavõistlustele nad sel hooajal ei pretendeeri, kuid muidugi on lootus jõuda tabeli ülemisse poolde veel elus. Küll aga tahetakse lisada võõrsil, kus külalised on 15 mänguga löönud vaid 14 väravat.

Millele panustada:

Võõrsil ei ole alavõitnud Monzal Bolognas kerge aeg, sest kodumeeskond ei ole kolmel liigamängul järjest väravaid löönud. Lisaks on Bolognal suur stiimul ajaloolise Meistrite Liigas osalemise näol ning kodus läheb neil madalama tasemega meeskondade vastu hästi (12-2-0).