Atl.Madrid – Dortmund: vähem kui 2,5 väravat mängus

aprill 10, 2024
23 Vaated

Meie ennustus: Atl.Madrid – Dortmund: vähem kui 2,5 väravat mängus

10.04.2024 21:00

Mõlemad klubid tervitasid veerandfinaalide loosimist, kus on raskemad vastased koondises. Neljast paarist on see siis kõige vähem atraktiivne ja andis üsna üllatava poolfinalisti.

Atlético ei uskunud enam väga palju kaheksandikfinaali Interi vastu, eriti kui Los Rojiblancos kaotas pärast kehva esitust San Sirol 0-1 ja lunastas koduses korduskohtumises esimesena. Kui Atlético on aga milleski tugev, siis Meistrite Liiga kodumängudes. Nad pöörasid skoori ümber, sundisid lisaajale ja said siis penaltiseeriaga hakkama. Arvestades nende keskpäraseid võõrsilmängude tulemusi, panustavad nad ka veerandfinaalis koduplatsil.

Lõppude lõpuks ei ole klubi treener Diego Simeone juhendamisel Meistrite liiga väljalangemises oma 16 mängust (10 võitu) oma fännide ees kaotanud mitte ühtegi. See võlu ei ole kadunud ka pärast kolimist Vicente Calderona staadionilt Wanda Metropolitanole. Interi värav oli alles neljas, mille Rojiblancos kodus Meistrite liiga play-off’is lüüa sai.

Dortmund pääses playoffi surnud grupist (Newcastle, PSG, AC Milan), kus kaotas vaid avamängu Pariisis, alistades kaheksandikfinaalis PSV 3:1 kokkuvõttes pärast 1:1 viiki Hollandis ja saades kodus 2:0 vastasseisu. Samas on sarnaselt Atléticole olnud hooaeg heitlik. Ta võib domineerida mänge, aga ka täiesti rollist välja kukkuda. Seetõttu on Borussia ka Bundesligas alles viies ja on kahes viimases voorus näidanud mõlemat nägu – pärast 2:0 võitu Bayern Müncheni üle kümne aasta järel kaotas 0:1 kodus Stuttgardile.

Millele panustada:

Mõlemad meeskonnad tunnevad, et neil on suur võimalus jõuda poolfinaali. Eriti esimeses mängus Madridis võib oodata taktikalist malet, Simeone on distsipliini ja kaitsetöö eest seisja. Rohkem kui kaks väravat Madridis ei lange.