september 21, 2024
4 Vaated

Meie nõuanne: Tomova V. – Kudermetova V.: 2

21.09.2024 05:00

Veronika Kudermetova ei saa rahul olla oma seniste tulemustega sel hooajal. Kokkuvõttes on tal isegi rohkem kaotusi kui võite ja Charlestoni turniiril on ta seni mänginud vaid ühe veerandfinaali. Kuid Koreas Soulis näevad tema senised esinemised võrreldes viimaste nädalatega välja nagu taevas ja maa. Ta kasutas avaringis ära hea loosi Shuai Zhangi näol, seejärel lükkas ta kaheksandikfinaalis 6:4, 6:2 seti järel välja oma favoriidi kaasmaalanna Ljudmila Samsonova.

Kudermetoval oli veerandfinaalis samuti huvitav võimalus võidelda end esimest korda sel hooajal nelja parema hulka. Ta kohtub Bulgaaria Viktorija Tomovaga, kes üllatuslikult jõudis veerandfinaali Ameerika Ühendriikide Amanda Anisimova arvelt. Kuigi Anisimova oli favoriit, mõjutasid tema esinemist kaheksandikfinaalis terviseprobleemid, mis sundisid teda lõpuks teises setis loobuma mängust, mistõttu jäi väga üllatav mängija kaheksa parema hulka.

Millele panustada:

Kudermetova kasutab ära soodsat loosimist, et jõuda sel hooajal esimest korda WTA turniiril poolfinaali.