juuli 10, 2024
16 Vaated

Meie valik: Colombia – Uruguay: võitja Colombia

11.07.2024 02:00

Copa América teine poolfinaal tõi kokku meistrivõistluste parimas vormis ja ründava mänguvormiga meeskonnad.

Kolumblased purustasid veerandfinaalis Panamat 5-0, et suurendada oma turniirirekordit 11-2-le. Kapten James Rodríguez andis viis väravat ja söötu, millega ta võrdsustas Lionel Messi rekordit, mis on turniiril kõige rohkem sööte andnud. Los Cafeteros pikendas oma võiduta seeria Copal 27 mänguni, olles viimati kaotanud 2022. aasta veebruaris. Poolfinaalis on nad siis täielikud, sest kaitsekilp Jefferson Lerma naaseb pärast ühe mängu pikkust mängukeeldu.

Uruguay seevastu on märgatavalt nõrgenenud, sest nende kaitse lagunes pärast veerandfinaalkohtumist Brasiiliaga. Barcelona kaitsja Araujo sai esimesel poolajal vigastada ja paremkaitsja Nahitan Nandez ei lõpetanud mängu punase kaardi tõttu. Seetõttu oli La Celestel hea meel, et väravateta viik ei veninud ja kohe tuli penaltiseeria, mille nad 4:2 võitsid.

Millele panustada:

Uruguay on turniiril löönud vaid ühe värava, 3:1 avamängu lõpus Panama vastu, kuid ilma kahe kaitsesambata on neil ründava Kolumbia vastu raske. Pane üks piletile.