Denver – LA Lakers: L.James saab +25 punkti ja A.Davis saab +25 punkti

aprill 23, 2024
23 Vaated

Meie valik: Denver – LA Lakers: L.James saab +25 punkti ja A.Davis +25 punkti

23.04.2024 04:00

LeBron James ja Anthony Davis esinesid playoffide avamängus tavapäraselt kõrgel tasemel, kuid Denverile ja Nikola Jokicile sellest taas ei piisanud. Nuggets jätkas tiitli kaitsmist kahekohalise 114-103 võiduga ning on Lakersi võitnud üheksas mängus järjest, sealhulgas ka eelmise aasta läänekonverentsi finaalis.

Kolm mängijat, sealhulgas James ja Davis, käisid kordamööda Jokicile peale ning Lakers üritas teda topeltlöögi abil, kuid midagi ei õnnestunud. Serbia maag viskas 32 punkti, 12 lauapalli ja 7 söötu ning ei kaotanud 39 minutiga ühtegi palli, selle asemel sai ta kaks. Los Angelese probleemiks on see, et Jamesil ja Davisel puudub meeskonnakaaslaste toetus. Koos jagasid nad 59 punkti, 20 lauapalli ja 13 söötu, kuid punktivaht D’Angelo Russell ei olnud taas Denveri kaitsele vastane, kasutades 20 katset 13 punkti, vaid Taurean Prince andis pingilt 11 punkti.

Nuggetsil on terviklikum ja tasakaalustatum meeskond, millest Jokic paistab silma. Ükski Denveri mängija ei mänginud üle 40 minuti, Lakersil oli kolm sellist mängijat, arusaadavalt James ja Davis.

Millele panustada:

Lakers võib olla oma peas, aga Denver on aeglaselt muutumas nende õudusunenäoks. Nad panustavad taas James-Davis paarile ja võid panustada sellele, et kumbki neist viskab mängus vähemalt 25 punkti kenade koefitsientidega. Laupäeval viskas Davis 32 punkti, James 27.